tel. 535-449-048 | e-mail: agnese@agnese.com.pl


Produkty

                                                           
   
 


                                                                 
                                      Kosmetyki Bielenda
 

 
     NOWOŚĆ!!!  

MIRROR LACQUER - LUSTRZANY LAKIER DO PAZNOKCI


  
   
                                             Barbicide
 


BalbCare


BIKOR

Wszystkie kosmetyki zostały wyprodukowane we Włoszech
 
                     
Flagowym produktem firmy jest Ziemia Egipska. Jest to uniwersalny, inteligentny kosmetyk, który dopasowuje się do każdego rodzaju skóry. Pierwsze nałożenie daje efekt rozświetlenia i wyrównuje koloryt skóry. Wraz z kolejnymi aplikacjami uzyskujemy stopnie opalenizny (do dziewięciu warstw) oraz modelujemy owal twarzy.

 

 

Firma Ardell to znana na świecie marka, słynąca z produkcji najlepszych rzęs! Rzęsy dostępne w wielu wariantach, nie tylko kolorystycznych ale również uzależnionych od przeznaczenia. Znajdziecie w ofercie rzęsy do codziennego makijażu oka, jak również i na specjalne okazje: karnawał, wieczór w teatrze, czy wyjście do kina.Dopełnieniem oferty marki Ardell są akcesoria i produkty do stylizacji brwi.
Ardell pozwala uzyskać niezwykły efekt również w swoim domu.

Produkty kierowane są do indywidualnych klientów jak również makijażystek, salonów kosmetycznych


Efekt sztucznych rzęs to marzenie wielu kobiet. Firma Secret Lashes wychodzi naprzeciw tym marzeniom i oczekiwaniom oferując markowe rzęsy, które zapewnią długotrwały efekt pięknych rzęs. Secret Lashes od 7 lat jest liderem na rynku kosmetycznym w zakresie przedłużania rzęs.
Rzęsy produkowane są z najlepszej jakości jedwabiu z domieszką syntetyczną, co sprawia, że zapewniają trwałość i odpowiedni profil sztucznej rzęsy. W swoim asortymencie Firma posiada rzęsy, akcesoria do przedłużania, kleje do rzęs, pincety, akcesoria do makijażu i pielęgnacji rzęs. Wciąż poszerza swoją ofertę.

Secret Lashes to najlepsze sztuczne rzęsy dostępne na rynku i gwarancja jakości za przystępną cenę.